O firmie

Firma Wrm Komputer działa na rynku jako podmiot świadczący usługi serwisu, zabezpieczeń oraz utrzymania w ruchu systemów IT.  Z naszych usług korzystają klienci z branży prawnej, motoryzacyjnej, budowniczej, biura podróży oraz wiele innych. Elastyczność, sumienność, zaangażowanie a przede wszystkim uczciwość buduje korzystne relacje z naszymi zleceniodawcami.  Jak każda firma działająca na rynku pobieramy za to pieniądze.  Chcemy jednak w wielu przypadkach indywidualnie wyceniać świadczone usługi. Zależy nam na dwustronnym zadowoleniu.  Korzystne formy rozliczeń, niskie stawki mają zachęcać do współpracy.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie!
Mottem i myślą przewodnią naszej firmy jest slogan: "Przyjazny Serwis Komputerowy"

Czy Twoja Firma potrzebuje specjalistycznego Serwisu Komputerowego? Proponujemy  pakiety  lojalnościowe,  które dają obopólną korzyść. Trwała współpraca pozwala serwisowi dokładnie poznać potrzeby klienta, park maszynowy oraz zaproponować optymalne rozwiązania. Wiąże to się z podniesieniem wydajności pracy a w efekcie obniżenie wielu kosztów. Z obowiązków klienta spada potrzeba ciągłego poświęcania czasu na sprawy związane z serwisem komputerów,  utrzymaniem ich na obowiązującym poziomie aktualizacji, zabezpieczeń, archiwizacji  czy też stanem technicznym.

Nasz serwis świadczy usługi informatyczne na terenie Warszawy i okolic. Udzielamy pomocy w zakresie napraw komputerów oraz bieżącej obsługi systemów IT. Wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie postawienie diagnozy sprzętu. Posiadamy możliwość dokładnego testowania poszczególnych podzespołów komputera, dogłębnej analizy całego systemu.

Zajmujemy się administracją oraz serwisem komputerów w siedzibie naszego Zleceniodawcy. Jesteśmy nastawieni na firmy, które nie posiadają własnego zaplecza technicznego oraz klientów indywidualnych. Cenimy rzetelną współpracę i uczciwość.

Nasz serwis komputerowy to:
  • instalacja oprogramowania, archiwizacja
  • budowa sieci komputerowych, administracja
  • naprawa komputerów, naprawa laptopów
  • kontrola stanu systemu operacyjnego, reinstalacja
  • doradztwo w zakrasie wyboru sprzętu, sprzedaż
  • testowanie sprzętu i podzespołów
  • korzystne umowy dla firm
  • pomoc komputerowa i usługi informatyczne
  • atrakcyjne ceny, rabaty dla stałych klientów
Serwis Komputerowy, Naprawa Laptopów.

obrazek

Szybki kontakt

+48 667 458 457

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

[ x ]

Ten serwis WWW używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na umieszczanie plików cookies na komputerze użytkownika.